У студії «Страстей за Ревізором» досліджували туалетну «Камастуру»

Screenshot_9

На пост-шоу Нового каналу «Страсті по Ревізору» креативно підняли проблему брудних унітазів у громадських місцях

Кожному з нас знайоме почуття огиди при відвідуванні громадської вбиральні. Особливо, якщо на обідку унітазу залишилися сліди від підошов тих, хто виконує в кабінках акробатичні трюки.

На преокте «Страсті по Ревізору» вирішили висміяти так званих туалетних еквілібристів, показавши всю безглуздість їхніх дій за зачиненими дверима. Приводом для цього стала ревізія у житомирському кафе «Час поїcти», де під час перевірки Микола Тищенко виявив у вбиральні сліди подібного походу в туалет.

– Коли я таке бачу, то уявляю, як хтось вилазить ногами на унітаз, стає на обідок і сидить, як орел! – зізнався у студії ведучий Нового каналу Сергій Притула. – Це ж якими треба бути акробатами, щоб виконувати такі трюки!

Video: У студії «Страстей за Ревізором» досліджували туалетну «Камастуру»

На пост-шоу Нового каналу Страсті по Ревізору креативно підняли проблему брудних унітазів у громадських місцях

Кілька секунд – і до студії винесли білосніжний унітаз. Слідом увійшов молодий чоловік у масці і чорному трико. «Таємний акробат» почав показувати всілякі варіації походу до вбиральні з порушенням суспільних норм.

На пост-шоу «Страсті за Ревізором» розповіли про життя Анни Жижі у Кропивницькому

Катя Павлюченко розповіла про фатальний діагноз після «нелегального» манікюру

– Це як місіонерська поза у сексі, так і в туалетній камасутрі така поза – номер один, – веселився Притула, объявляя очередной трюк незнакомца. – А зараз мій друг покаже, як виділитися серед інших ідіотів!

Як лише не вигинався акробат у студії, виконуючи оголошені Сергієм Притулою елементи – шпагат, стійка на руках на обідку… Комічне видовище викликало істеричний сміх у глядачів, ведучих та експертів «Страстей за Ревізором». Піком висміювання «косяка» у громадських місцях став політ незнайомця у трико над сценою під регіт присутніх у студії.

Більше злободенних ситуацій та варіантів їх вирішення у готелях, ресторанах та салонах краси – у нових випусках соціального реаліті «Ревізор із Тищенком» щопонеділка о 19:00!